626-333-7204 esgv@apcomp.net

List of Homeless People from Los Angeles County Coroner’s

NameLast NameFirst Gender Age
NUNEZ PASCUAL M 86
BARKER SUSAN F 50
LIMBRICK TONIA F 51
BLAZIER LAURA F 39
RODRIGUEZ JOSE M 66
MASCARENAS GILBERT M 47
OTHNEL DEVIN M 45
SCOTT WILLARD M 61
WINSTON CURTIS M 57
MARTINEZ ROBERT M 64
ALSOP SAMANTHA F 24
KERR BASIL M 57
TUROWSKI SHERRI F 54
BOTTENBLEY DAVID M 59
ECHOLS ZACHARY M 68
DIAZ JOSE M 48
PARKER KEVIN M 48
MONNIN DON M 63
BECKER GENE M 53
BURT REDEL M 60
WASHINGTON JR. CHARLES M 60
CORNEJO JORGE M 50
TELLES MARGARITO M 64
CRUZ KARL M 50
ISLAS RAMIRO M 26
SALAZAR ENRIQUE M 58
TREJO JOSE M 47
ROSS ANTOINETTE F 63
BANKS TOM M 56
BROWN DARRYL M 53
MIDDLETON KENNETH M 69
ALBERT ANTHONY M 41
DAKERS ALMING M 37
RODRIGUEZ MARIA F 41
BEHR MARK M 61
ROMERO ANTONIO M 55
WILLIAMS RICHARD M 70
WILLIAMS DOROTHY F 54
HUDSON WILLIAM M 51
TUCKER NORMAN M 55
JUANTA-CETE CELESTINO M 32
WILLIAMS STERLING M 52
STROUGHTER DAVID M 50
PARKER DAVID M 43
BROWN JR. CHARLES M 58
YONKO MICHAEL M 46
RAMIREZ EFREN M 36
RAMIREZ BARBARA F 55
DUBOISE RUSSELL M 60
FIELDS RACQUEL F 45
CHU ANDREW M 67
ACUNA DAVID M 45
VANEGAS KELLY F 58
STANLEY CHANNING M 53
MURILLO JORGE M 58
GARCIA INDA JOSE LUIS M 51
RAMIREZ VICTORIA F 55
DUNCAN MICHAEL M 56
HUGHES KAREN F 34
MUIR KAREN F 64
GONZALES RAYMOND F 70
LIND PATRICIA F 55
JARAMILLO HECTOR M 70
GAMBLE JOHN M 51
CANTERBERRY ALONZO M 63
HAYES ROBERT M 50
CABRERA FAUSTO M 58
MILLER ANDREW M 48
HANNA CHRIST M 57
HARRELL PATRICIA F 79
AZURDIA NOE M 54
BAUTISTA TAURINO M 52
BENITO LUNA DOMINGO M 54
GASGA BALFRE M 56
DAUZART KENNETH M 59
BENJAMIN RYAN M 25
REAVES KENNETH M 52
LOPEZ MARK M 50
DANIELS RONNIE M 64
ROSS DARRYL M 57
BODON PETER M 58
CABRERA DARIO M 50
ROMERO MIGUEL M 35
DEVITT BRANDON M 29
MARTINEZ RODRIGO M 50
ALFARO DIANA F 56
WRIGHT GEORGE M 61
FORDE JEFFREY M 57
MELENDEZ INES F 60
VILLA, JR. FELIX M 66
WILSON WILLIAM M 56
VARGAS DAVID M 56
DULLAMSINGH RALPH M 58
COLLINS BRENDA F 74
COUSINS HAROLD M 64
JOHNSON ERNELL M 59
RODRIGUEZ LINDA F 29
BAKER DORIS F 66
BORST JASON M 42
ESTRADA ARTURO M 48
SWISS ALAN M 58
CANTU MARIA F 69
ONTIVEROS GUILLERMO M 62
DANIELS DAVID M 45
SINKBEIL HOLLISTER M 70
JACKSON THEODORE M 61
GERARD KENT M 54
TILAHUN BEEDE M 34
MOORE NOAH M 29
PERNA JOEL M 55
RAMOS JUAN M 28
RIVERA ROBERT M 79
PETTINATO, JR. LEO M 58
RUBALCAVA INELDA F 59
CARLISLE MARTIN M 33
SALVAGGIO JOSEPH M 48
BUTLER NICHOLWAIA F 34
CRANE JULIE F 57
AGUIRRE BENJAMIN M 50
JONES JESSE M 67
MOLZEN JONATHAN M 31
AVALOS MARCO M 27
ORTIZ LOUIS M 70
RODRIGUEZ LAZARO M 42
GALVAN JOSEPH M 67
CUEVAS IRMA F 62
HARDY ULYSUS M 52
MARTINEZ ARCINO M 73
FREEDMAN SCOTT M 58
BAKER LON M 64
PALACIOS JOSE M 54
DIGEROSE STANLEY M 54
PACHECO PAUL M 45
ECHAGARY RONNIE M 48
THOMAS TAMMY F 52
ALCARAZ BENNY M 54
RUSTIC ROBIN F 35
LARA YOLANDA F 47
WHITE RAYMOND M 48
STERIO KITTY F 53
WADDELL DERRICK M 36
NOVICK RONALD M 49
CALVILLO MICHAEL M 48
FERRER JOSE M 61
JUDD KEITH M 58
GOBEA HERIBERTO M 33
HAIDER RICHARD M 58
SAUCEDA DEBRA F 54
MORALES SANTIAGO M 52
WILLIAMS GARY M 59
KENT ALLAN M 56
VANHORN GERALD M 53
PADGETT TOK F 61
TAING MICHAEL M 45
ALLEN ROBERT M 60
QUINTANA FRANK M 59
RUVALCABA LAURA F 52
ROBLES JESSE M 72
SLAGER THOMAS M 58
WITTENBERG RONALD M 66
RAMOS ANDRES M 39
MAAELE JASON M 39
GONZALEZ ISMAEL M 44
WINKELMANN LAURIE F 57
DOPPELGANGER PUSSYCAT F 45
CONLEY CHERISE F 49
CASS KATHERINE F 48
MORALES ALEXANDER M 47
WILLIAMS-ROGERS DENNIS M 41
BAILEY HENRY M 60
MARTINEZ JUVENCIO M 47
ALLISON KENNETH M 68
STEINBERG JANET F 55
BARELLA CHRISTINA F 55
CRAWFORD FREDDY M 60
BENEFIEL JAMES M 48
SHANAHAN MICHAEL M 57
KANBOURIAN ARI M 56
DOE #49 JOHN M 0
NAZIR MORGAN F 23
VELIE STUART M 64
FLORENCE EMILY F 25
MAXWELL DAVID M 28
BROWN JOHN M 66
RODRIGUEZ JORGE M 45
MARTINEZ ANTONIO M 37
GARNER KYLE M 33
GRUBER STEPHAN M 28
PEARSON ALONZO M 48
JEFFRIES VASSAR M 72
ARSENEAU MARC M 60
NAVARRO RITA F 54
HERRERA OLGA F 58
BUELL DONNA F 60
CONTRERAS RAMIREZ ANASTASIO M 42
OCAMPO JAIME M 45
TURBEN DALE M 65
GILLEN KIMBERLY F 46
RENDON ZAMARRIPA JOHN M 31
KIELAR STEPHEN M 28
REID JR. DONALD M 69
PARK JOO M 62
SURUY BALDOMERO M 44
REGALADO RUDY M 59
DEPUTY LEE M 66
EPPLE ELLIOTT M 24
IXCOL QUICHE PABLO M 41
MARTINEZ GABRIEL M 44
SIMPSON JUANITA F 55
PATTERSON MICHAEL M 42
PATTERSON BRUCE M 61
WORTHINGTON JR WARREN M 54
KNIGHT LISA F 52
FOSTER CRAIG M 62
BARNES JR. LARRY M 41
ROSEN JOSHUA M 54
PANCHAL CHANDU M 43
DOE #63 JOHN M 0
NOEL DAVID M 31
SHEARWOOD JR. JOHN M 42
JOHNSON RODNEY M 48
KOO KELLY M 43
ENRIQUEZ BABY GIRL F 0
KESSLER JAMES M 50
SOUCIE KAREN F 52
MUHAMMAD JAMEEL M 32
BEATIE ROBERT M 50
WINKLER MARK M 55
LINVILLE GREGORY M 62
GUROV MICHAEL M 28
CHERRY DAVID M 62
DUNWORTH JAMES M 48
GOMES CRISTIAN M 31
LUPERCIO HERNANDEZ RAFAEL M 55
MEJIA BABY BOY M 0
TOSTEN JEFFREY M 54
LITTLEOWL ORVILLA F 43
TAYLOR ALAN M 63
HERNANDEZ BABY GIRL F 0.0001
FREEMAN JONATHAN M 39
KAJIWARA MASARU M 39
STONE SHARRON F 71
ISBELL GREGORY M 58
CHAVEZ JR. ELOY M 33
RUIZ GABRIEL M 54
NEDAVNYAYA ELVIRA F 32
MONTEITH MICHAEL M 48
PICKARD RANDALL M 59
OBRERO GEORGE M 62
HOOKER ROBERT M 66
GARNER JIMMY M 72
JACKSON JUSTICE M 1
RENELLA JOHN M 56
SOLORIO JUDITH F 35
EVERROAD CHIEARAH F 35
DANDRIDGE DEMETRIUS M 33
DIBARTOLO FEDERICO M 39
DUNSON PATRICE F 30
JONES MARK M 68
MATTHEWS JAMES M 30
HOLOHAN GARY M 53
RINEHART WILLIAM M 71
DANDRIDGE JOSEPH M 61
MONTGOMERY ROY M 57
WILLIAMS, JR. JAMES M 36
STANNARD JENNIFER F 38
VASQUEZ IRMA F 58
SAMUEL RICHARD M 62
WHITEHURST II KEVIN M 25
MILLER ANDREW M 30
CONANT RENE M 62
WASHINGTON WOODROW M 70
HARRELL TRINDA F 45
GONZALEZ JULIO M 56
CUEVA PETER M 65
HICKMAN KASEL M 38
PHILLIPS DAVID M 56
REVELES-GONZALEZ KRIZIA F 26
BONAN LIANNE F 39
DE LA CRUZ ROMEO M 73
MERRYMAN MARILYN F 62
SOLOMON DONALD M 61
LESS EUGUNE M 63
YONKO JOHN M 28
WEBB MONIQUE F 46
LARUE JOHN M 62
DESJARDINS RAYMOND M 46
MYNES JR ROBERT M 58
GUZMAN RENE M 48
GONZALES SABINO M 51
COMPTON RONALD M 57
FREEMAN MELISSA F 34
CERVANTES GEORGE M 61
CONLEY ROGER M 60
PARKER RELACE M 54
GREINER MELISA F 26
THOMAS NORMAN M 69
GARCIA DAVID M 43
COLEMAN RONALD M 55
WEDDICK JAY M 55
GEORGE JUANITA F 23
DIAZ JR GONZALO M 44
ZAMORA LORENZO M 52
GARCIA JULIO M 56
CASTILLO ALEX M 23
TURNER ROBIN F 55
CURTIS WILLIAM M 51
GIRON ALVARO M 58
RODRIGUEZ DORA F 62
WALKER MICHELLE F 50
LAW ANTHONY M 67
MEISNER ROBERT M 64
ELIZALDE RACHEL F 17
BEASLEY STANLEY M 67
BATESON BRUCE M 67
ROBLES CHRISTOPHER M 42
SANCHEZ RICHARD M 53
FOOTE LARRY M 66
SAAVEDRA EDWARD M 45
MARQUEZ ANTHONY M 73
SHOSHONE ANDREW M 62
SCHOOLEY STACEY M 54
BURST CHARLES M 67
KAMBEITZ LOUIS M 59
MIKOLASKO ROBERT M 63
HOLMES PAUL M 53
GAMMOH JOSEPH M 63
BARSTOW CRAIG M 52
JELSOVAR RUDOLPH M 52
LAWSON CHRISTOPHER M 30
WIDUSCHEK PAULINE F 62
WELLS KENNETH M 58
ESMAEEL NADIA F 29
TRUSS CARVER M 71
JAMESON WHITNEY-GLEE F 29
CISNEROS ROBERTO M 28
FUENTES RENE M 52
FUENTES ANTONIO M 56
RODDY ARTHUR M 66
LEAEA MARLEE F 0.036
CARVAJAL ALEJANDRO M 43
BOWMAN MICHAEL M 56
HINOJOS DANIEL M 31
JONES NAVARRO M 60
GUZMAN PEGGY F 59
CASTILLO SANCHEZ ALFONSO M 40
BARTON CHRISTOPHER M 26
LYTLE TRAVIS M 25
JAPPE JOSEPH M 70
HEURICH COLTER M 32
ARMENDARIZ JORGE M 29
MEJIA MATEO M 57
WILLIS MICHAEL M 62
ROBINSON CLINTON M 47
ROBERTSON DAVID M 33
ANGULO RICHARD M 61